Od 1980 roku, innowacyjna, mistrzowska, przeznaczona do ciężkich zadań konstrukacja sprawia, że produkty firmy Redexi są wyznacznikiem jakości na rynku maszyn do pielęgnacji murawy.

 

  Verti - Broom

Efektywne rozwiązanie do szczotkowania sztucznej nawierzchni. Szczotki w układzie trójkątnym prostują włókna przywracając dooskonały wygląd sztucznej nawierzchni. Doskonale usuwają pozostałości materiału do topdressingu wmiatając go do podstawy maty. 

Model Traktor Szerokość robocza
Verti Broom 1850 10 KM 185 cm
  Verti - Comb

Verti Comb został zaprojektowany do szybkiego i efektywnego szczotkowania i rozluźniania materiału wypełniającego na dużych powierzchniach. Urządzenie można wyposażyć w kilka dodatkowych elementów m.in. listwę ze stalowymi szpilami do rozluźniania materiału, listwę magnetyczną do zbierania drobinek metalu oraz zestaw kół transportowych z zaczepem, który sprawia że Verti Comb może współpracować z prawie każdym pojazdem.

Model Traktor Szerokość robocza
1800 18 KM 180 cm

 

  Verti - Groom

Urządzenie do szczotkowania, rozluźniania i usuwania kompakcji sztucznej nawierzchni wyposażone w różne elementy. Elastyczne szpile wchodzą wgłąb maty usuwając kompakcje i pozwalając materiałom do topdressingu wniknąć do podstawy maty. Montowane oddzielnie lub ze szpilami szczotki podnoszą włókna dbając o dobrą jakość nawierzchni.

Model Traktor Szerokość robocza
1800 18 KM  200 cm
  Verti - Top

Urządzenie do regularnego czyszczenia sztucznej nawierzchni i usuwania z niej odpadków i liści sprzyjających rozwojowi bakterii oraz innych niebezpiecznych śmieci np. kawałków szkła. Obrotowe szczotki usuwają odpadki z powierzchni oraz część materiału do topdressingu, następnie całość jest filtrowana, odpadki są magazynowane w pojemniku maszyny, czysty materiał do topdressingu jest rozdysponowany równo na powierzchni i wmiatany do wnętrza maty za pomocą tylnej szczotki.
 

Model Traktor Szerokość robocza
Verti-Top 1200 25KM z udźwigiem 400 kg 120 cm
Verti-Top 1800 25KM z udźwigiem 480 kg 180 cm
  Rink
Rink 1210 dokładnie rozprowadza mokre lub suche materiały. Obrotowa szczotka z tyłu urządzenia równomiernie rozpyla materiał, rozbijając wszelkie grudki w procesie. Dzięki szerokości roboczej 180 cm model 1210 doskonale nadaje się do większych obszarów.
Model Traktor Szerokość robocza
1210 20 KM 180 cm
  Speed - Clean
Speed-Clean jest maszyną do czyszczenia trawy syntetycznej. Szczotka łopatkowa usuwa śmieci i zanieczyszczenia z powierzchni w celu ich zebrania, podczas gdy wypełnienie jest ponownie rozprowadzane przez oscylujące sito. Jednostka posiada zintegrowane zęby i szczotkę z opcjonalnym zestawem kół wózka do holowania.
Model Szerokość robocza
1000 97 cm
1700 167 cm
  Speed - Brush
Ruch zamiatający wrzuca piasek i inne materiały do dziur/trawy, dzięki czemu nawierzchnia jest natychmiast grywalna. Szczotki można ustawić pod kątem, aby przesuwać materiał do środka.
Model Szerokość robocza
Speed - brush (twarda szczotka) 1400

 

 

 

 

Sztuczna trawa