Kariera

Regionalny Specjalista ds. Sprzedaży

ProGrasS Polska jest dostawcą wysokiej jakości produktów oraz maszyn i urządzeń dla sektora sportowego, rekreacyjnego oraz zieleni miejskiej. Wspieramy zarządców i właścicieli kompleksów sportowych, pól golfowych oraz pozostałych terenów trawiastych
o charakterze rekreacyjnym na terenie całego kraju w zakresie całorocznego utrzymania murawy na najwyższym poziomie. Ze względu na dynamiczny rozwój szukamy dwóch ambitnych i pełnych motywacji kandydatów na stanowiska - regionalny specjalisty ds. sprzedaży maszyn i urządzeń oraz nawozów i produktów dla sektora rekreacyjnego i zieleni miejskiej.

Chcemy sprawić, aby Twoja przyszła praca, stała się Twoją pasją.

Wymagania:

• Wykształcenie minimum średnie, mile widziane rolnicze, ogrodnicze, trawiarskie, choć nie jest to warunek konieczny,
• Minimum 2 letnie aktywne doświadczenie w sprzedaży biznes to biznes,
• Ukierunkowanie na osiąganie wyników, elastyczność, zdolność i chęć do nawiązywania i utrzymywanie bliskich relacji z klientami,
• Przygotowanie do wyjazdów służbowych i pracy w biurze (60/40)
• Doskonałe umiejętności handlowe oraz personalne
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Obowiązki:

• Zakres obowiązków obejmuje pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym terenie oraz utrzymywanie i pogłębianie relacji biznesowych z obecnymi klientami. W naszej branży dbanie o relacji z klientami ma kluczowe znaczenie!
• Zarządzanie sprzedażą na wyznaczonym terenie,
• Uczestnictwo i reprezentowanie firmy na targach branżowych i seminariach oraz szkoleniach organizowanych przez ProGrasS Polska dla klientów.

Oferujemy:

• Stałe wynagrodzenie i premie uzależnione od osiąganych wyników, samochód firmowy, laptop, telefon,
• Szkolenia umożliwiające podwyższenie kwalifikacji,
• Praca w niewielkiej firmie w młodym, dynamicznym zespole, rodzinnej atmosferze,
• Poczucie przynależności do zespołu oraz możliwość wykazania się kreatywnością i doświadczeniem,
• Możliwość rozwoju oraz kształcenie się w tematyce, w której się pracuje, zależy nam aby Twoja przyszła praca stała się Twoją pasją…!

Jeśli uważasz, że posiadasz wymienione wyżej atuty, zapraszamy Cię do przysłanie życiorysu ze zdjęciem, drogą elektroniczną na adres email: biuro@prograss.pl.

Wybranie kandydaci zostaną zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.